Ambulance pro zmrzlináře s třecím pohonem 1:87 A

Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys
Naše sada obsahuje 4 miniatury autíček v měřítku 1:87, včetně nákladního auta, zmrzlinárny, karavanu a sanitky. Se zlomkovým pohonem, dynamickou zábavou a sadou dopravních značek. Realistická zábava v malém formátu, ideální na dvorek, do pokojíčku
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 16323-UNIW
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Ambulance pro zmrzlináře s třecím pohonem 1:87 A
Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys

Ambulance pro zmrzlináře s třecím pohonem 1:87 A

Představujeme vzrušující sadu 4 autíček s frikčním pohonem v měřítku 1:87, která dětem poskytne neuvěřitelnou zábavu a seznámí je se světem motorismu v miniaturním provedení.

Tato sada obsahuje černý náklaďák, zmrzlinárnu na kolečkách, obytný vůz připravený na dobrodružství a sanitku připravenou na dramatické záchranné akce. Každé vozidlo je přesně reprodukováno v měřítku 1:87, což mu dodává realistický vzhled a jedinečné kouzlo.

Dílčí pohon umožňuje těmto malým vozidlům dosáhnout značné rychlosti, což vytváří možnost vzrušujících závodů a různé zábavy v roli řidiče.

Sada navíc obsahuje sadu dopravních značek, které pomáhají vytvářet trasy a označovat důležitá místa na trase. Jedná se o ideální příležitost, jak se zábavnou formou naučit základy pravidel silničního provozu.

Naše miniatury jsou vyrobeny s důrazem na detail a odolnost, což zaručuje dlouhotrvající zábavu a mnoho hodin fascinující zábavy. Jsou to ideální auta pro fanoušky motorismu a ty, kteří rádi objevují a vytvářejí vlastní příběhy.

Objednejte si nyní naši sadu 4 autíček s frakčním pohonem v měřítku 1:87 a dopřejte svému dítěti úžasné dobrodružství ve světě miniatur a představivosti. Nechť tato fascinující cesta na malých kolech začne.

Size of the package:

16.rozměry balení: 5 cm x 17,5 cm x 4,5 cm

Má certifikát CE a splňuje normu EN71. Určeno pro děti starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vozidla
Hmotnost: 15 kg
Pohlaví: Chlapci
Věk: +3
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Délka zboží v centimetrech: 27
Výška zboží v centimetrech: 18
Šířka výrobku v centimetrech: 5
Celková hmotnost v gramech: 405

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: