Audi R8 Spyder Blue -Elektrické autíčko

Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS
Dostupnost Skladem (1 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 2328-UNIW
3 515 Kč 2 904,96 Kč bez DPH
Audi R8 Spyder Blue -Elektrické autíčko
Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS

Audi R8 Spyder je vůz, který můžete znát z mnoha filmů a počítačových her - dá se říci, že ho zná téměř každý! Jeho název pochází z raného prototypu: Cílem soutěže v Le Mans bylo ujet co nejvíce kol za 24 hodin. R8 Spyder je poměrně sportovní vůz, ale jízda v jeho elektrické verzi Ride-On bude určitě skvělá a pohodlná zábava.


Miniaturní verze Audi R8 je inspirována roadsterem, a díky tomu má dvojité křeslo, otevřenou střechu a sportovní design. Stejně jako originál má R8 Electric Ride-On skvěle vypadající přední světla, tónované čelní sklo a masivní, velký gril.


Naše verze Audi R8 Spyder Electric Ride-On dokáže jezdit rychlostí 3-5 km/h díky dvěma motorům, každý o výkonu 45 W, a dvěma bateriím 6V4,5 Ah. Kromě toho má auto automatický trasmise a díky tomu má 3 různé rychlosti jízdy, takže si malý řidič může zvolit svou vlastní ideální rychlost. Tento model autíčka je plně nabitý po 8 hodinách nabíjení a má poměrně nízkou hmotnost - 10,5 kg. Díky tomu si můžete vzít R8 Spyder všude s sebou, takže si dítě může užít jízdu s ním na dovolené nebo u prarodičů.

Toto Audi R8 Electric Ride-On má spoustu vymožeností, díky nimž je jeho řízení bezpečnější a pohodlnější. Uvnitř vozu najdete dvojitou sedačku z ekokůže s bezpečnostním pásem. V přední části vozu najdete volant s klaksonem a na palubní desce jsou modrá světla - najdete zde i imitaci tachometru. Uvnitř autíčka najdete také něco, co vám i vašemu dítěti při jízdě s elektrickým autíčkem Audi R8 určitě přinese spoustu zábavy - hudební panel! Tento hudební panel můžete použít jako FM rádio nebo připojit USB flash disk a přehrávat si vlastní hudbu!

Audi R8 Spyder Electric Ride-On Car má certifikát CE, který zaručuje, že toto autíčko splňuje požadavky "nového přístupu" EU. Všechny prvky R8 Spyder jsou vyrobeny z certifikovaných a bezpečných materiálů, díky čemuž je toto autíčko bezpečné a robustní. Audi R8 je umístěno na EVA kolech, která jsou mnohem účinnější než plastová a umožňují vašemu dítěti jezdit na mnoha typech povrchů.

Podle uživatelské příručky by licencované elektrické jezdící auto Audi R8 měly používat děti starší 3 let. Pokud je vaše dítě od narození nadšencem do autíček, můžete místo něj řídit vy! S dálkovým ovládáním 2,4G můžete řídit R8 Spyder jako RC auto!

Velikost krabice: 100 x 53 x 31 cm
Hmotnost: 13,5 kg


Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická vozítka
Hmotnost: 15 kg
Značka: Audi
Model: Audi R8
Barva: Modrá
Disk: 2x45W
Baterie: 2x6V4,5Ah
Převodovka: 3 rychlosti
Rozměry vozidla: 100 cm x 59 cm x 45 cm
Rychlost: 3-5 km/h
Vlastní hmotnost: 12 kg
Max. Zatížení: 30 kg
Doba nabíjení: 8 hodin
Provozní doba: do 1 hodiny
Brzdy: Automaticky po uvolnění plynového pedálu Nouzové zastavení z dálkového ovládání (P)
Bezpečnostní pásy: +
Otevíratelné dveře: +
Klíče: X
Sedadla: Eko kůže
Kola: Měkký materiál EVA
Dálkové ovládání: 2.rychlost 4G 3
Světla: Přední LED dioda
Audio: Volitelný zdroj zvuku USB Vstup MP3 Melodie a klakson na volantu
Délka zboží v centimetrech: 55
Výška zboží v centimetrech: 105
Šířka výrobku v centimetrech: 35
Celková hmotnost v gramech: 33687.5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: