Garáž pro policejní auta 2v1 Policista Malá auta Zvuková světla

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 7537-UNIW
546 Kč 451,24 Kč bez DPH
Garáž pro policejní auta 2v1 Policista Malá auta Zvuková světla
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Garáž pro policejní auta 2v1 Policista Malá auta Zvuková světla


Policejní auto bylo navrženo s ohledem na všechny malé fanoušky policie a vymáhání práva. Tento model má dvojí využití, lze ho použít jako garáž nebo velké policejní auto.


Uvnitř auta si můžete vytvořit vlastní garáž pro malá policejní auta. Úkryt před výjezdem do akce. Na přední straně auta je v místě registrace posuvník, po jehož posunutí můžete auto otevřít a obdivovat interiér. Uvnitř je 10 parkovacích míst pro auta, takže v něm můžete snadno převážet další typy z místa na místo.


Na jedinečnosti přidávají zvukové a světelné efekty. Čtyři tlačítka v různých barvách respektive přidávají různé efekty. Na pozadí pokaždé blikají kohouti a jednotlivě můžete slyšet zvuky střelby, potřebné pro policejní akce, 3 různé výstražné signály. Každá věc, kterou na silnici potkáte, musí uvolnit místo pro průjezd uniformovaných složek. Batole si užije super zábavu a bude se moci cítit jako policista a bránit bezpečnost svého okolí.

Nálepky a oblý tvar a tónovaná skla vozu dodávají šmrnc. Dalším překvapením jsou další prvky sady: figurka policisty, 3 malá policejní vozidla. Malá policejní auta jsou vyrobena v měřítku 1:64, takže se snadno vejdou do velkého policejního auta. Jsou vyrobena z kovových prvků a plastu, pro děti zcela bezpečná, bez ostrých hran. Dvě z nich mají bílou barvu, zatímco jedno je černé.


Velké auto je kompletně vyrobeno z plastu.


Rozměry velkého policejního auta:


30 cm x 13 cm x 11 cm.


Rozměry malých autíček:


7 cm x 3,5 cm x 3 cm.


Rozměry balení:


36 cm x 20 cm x 17,5 cm.


Hračka je napájena 3 bateriemi AG13/LR44, které jsou součástí sady. Autíčko je zabaleno v estetické krabici s otevřeným okénkem a je opatřeno certifikátem CE pro bezpečnost hračky. Policejní auto je určeno pro děti starší 3 let.


Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vozidla
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 25
Výška zboží v centimetrech: 40
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 3333.33

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: