Auto R/C Mercedes-AMG F1 1:18 Závodní auto

Neohodnoceno
Značka: Rastar
Jedná se o perfektní hračku pro fanoušky motorismu a závodních aut. Její realistický vzhled a dokonale reprodukované detaily potěší každého uživatele. Rozměry auta jsou: 31 cm x 7 cm x 11 cm a dálkové ovládání: 11 cm x 2,5 cm x 7 cm.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 15284-UNIW
832 Kč 687,60 Kč bez DPH
Auto R/C Mercedes-AMG F1 1:18 Závodní auto
Neohodnoceno
Značka: Rastar

Auto R/C Mercedes-AMG F1 1:18 Závodní auto

Je to ideální dárek pro automobilové fanoušky, který oživuje vášeň pro závodní vozy. Tento model se vyznačuje realistickým vzhledem, dokonale reprodukovanými detaily a výjimečným zpracováním.

Upoutá pozornost svým černým provedením, které odráží charakteristický vzhled značky Mercedes. Velká gumová kola zajišťují vynikající trakci, která umožňuje plynulý a dynamický pohyb po různých površích.

Nálepky s vyobrazením loga společnosti jsou dokonale reprodukovány, což z tohoto modelu dělá nejen hračku, ale také sběratelský předmět.

Přední a zadní blatníky jsou vyrobeny z měkkého plastu, díky čemuž jsou odolné proti poškození a umožňují dlouhotrvající hraní.

Toto auto je napájeno třemi bateriemi AA a je připraveno poskytnout napínavou zábavu. Jeho rozměry jsou: rozměry: 31 cm x 7 cm x 11 cm. Můžeme jej ovládat dopředu, dozadu a do stran pomocí dálkového ovladače s rozměry: 11 cm x 2,5 cm x 7 cm, které umožňuje pořádat vlastní závody.

Celá hračka je vyrobena z odolného plastu, což zajišťuje její trvanlivost pro dlouhodobé hraní a soutěžení na závodní dráze.

Není to jen hračka, je to také nástroj pro rozvoj dětské představivosti, kreativity a vášně pro motorismus. Umožňuje jim hrát si na závodního jezdce a pořádat vzrušující rallye. Je to ideální hračka pro malé nadšence do sportovních aut!

Součásti sady: 1:

- auto

- dálkové ovládání

- manuál

Rozměry auta:

31 cm x 7 cm x 11 cm

Rozměry dálkového ovládání:

11 cm x 2,5 cm x 7 cm

Rozměry balení:

rozměry balení: 38 cm x 14,5 cm x 16,5 cm

Má certifikát CE a splňuje normu EN71. Hračka je určena pro děti starší 6 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 38
Pozor!: Nevhodné pro děti do 6 let
Pohlaví: unisex
Věk: 6+
Výška zboží v centimetrech: 15
Šířka výrobku v centimetrech: 17
Celková hmotnost v gramech: 1615

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: