Balanční kolo Bello Double Wheels Pink

Neohodnoceno
Značka: LEAN Bike
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 5262-UNIW
960 Kč 793,39 Kč bez DPH
Balanční kolo Bello Double Wheels Pink
Neohodnoceno
Značka: LEAN Bike

Balanční kolo Bello Double Wheels Pink

Batole, které ještě není připraveno jezdit na kole s pedály, se snadno začne učit na krosovém kole. Kolo bez pedálů naučí rovnováze a umožní získat dovednosti pro udržení rovnováhy těla, které jsou nezbytné při učení jízdy na kole s pedály.

Krosové kolo je skvělým řešením, které pomůže povzbudit děti k fyzické aktivitě. Dokonale kombinuje vlastnosti hračky a dopravního prostředku a umožňuje skvělou zábavu během procházky. Štíhlý rám, pohodlné sedlo a gumové úchyty na řídítkách umožňující pevný úchop zdůrazňují, že máme co do činění s prvotřídním výrobkem.

Kola jsou vyrobena z velmi odolného materiálu, takže můžete jezdit doma i venku. Konstrukce kola se čtyřmi koly zajišťuje stabilitu a bezpečnost při prvních jízdách dítěte. Kola byla navíc potažena pružným materiálem, který nepoškrábe podlahu a poskytuje vysokou přilnavost. Krosový rám je vyroben z oceli, díky čemuž je konstrukce opravdu stabilní. Sedlo je vyrobeno z bílé ekokůže s medvídkem, díky čemuž je pohodlné. Podobně je tomu i s úchyty rukojetí - díky materiálu, který je na nich umístěn, z nich dětská ruka nesklouzne.

Specifikace vozidla:

Délka: 56 cm
Šířka: 24,5 cm
Výška po kolo: 41 cm
Maximální zatížení: 1,5 kg: maximální hmotnost: 20 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrážecí kola
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 25
Výška zboží v centimetrech: 50
Šířka výrobku v centimetrech: 40
Celková hmotnost v gramech: 8333.33
Stav: Nový
Značka: Leantoys
Barva: Růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: