Bentley Red 1:24 Fction Drive Toy Car

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Objevte rozkošné červené auto Bentley v měřítku 1:24, lesklé, s realistickými detaily. Třecí pohon, přední a zadní náhon. Gumové pneumatiky zaručují volný pohyb. Perfektní dárek pro fanoušky značky Bentley a mladé automobilové nadšence. .
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (1 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 13808-UNIW
255 Kč 210,74 Kč bez DPH
Bentley Red 1:24 Fction Drive Toy Car
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Bentley Red 1:24 Fction Drive Toy Car

Pojď objevit neobvyklé a rozkošné autíčko Bentley v červené barvě! Tento vynikající model v měřítku 1:24 zaujme svým lesklým povrchem a realistickými detaily, díky kterým vypadá jako skutečné auto. Díky třecímu pohonu s ním může vaše dítě snadno pohybovat dopředu i dozadu.

Kvalitní gumové pneumatiky mu umožňují volně se pohybovat po různých površích, což hře dodává na realističnosti a zábavnosti. Toto jedinečné auto je ideálním dárkem jak pro starší fanoušky značky Bentley, kteří ocení její luxus a prestiž, tak pro mladší děti, které si chtějí hrát na objevování světa automobilů.

Toto autíčko, zabalené v krásné krabici, bude skvělým dárkem pro někoho blízkého. Díky svým rozměrům (20 cm x 8 cm x 6 cm) je ideální pro malé ručičky a rozměry balení (28 cm x 13 cm x 12 cm) zajistí atraktivní vzhled při předávání dárku.

Objevte toto rozkošné auto Bentley a udělejte svému dítěti nebo blízké osobě mimořádnou radost nádhernou a realistickou hračkou!

Rozměry autíčka:

20 cm x 8 cm x 6 cm

Rozměry balení:

28 cm x 13 cm x 12 cm

Výrobek je certifikován CE a splňuje normu EN71. Vhodné pro děti starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vozidla
Hmotnost: 15 kg
Věk: 3+
Pohlaví: chlapec
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Délka zboží v centimetrech: 28
Výška zboží v centimetrech: 12
Šířka výrobku v centimetrech: 13
Celková hmotnost v gramech: 728

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: