BMW M6 GT3 White - Elektrické autíčko

Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3951-UNIW
7 770 Kč 6 421,49 Kč bez DPH
BMW M6 GT3 White - Elektrické autíčko
Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS

BMW M6 GT3 White- Elektrická jízda na autě

Jízda superrychlým autem je snem téměř každého dítěte. S naší pomocí si můžete sen splnit. Pokud si myslíte, že je to nemožné, podívejte se na funkce BMW M6 GT3 a změníte názor.

Vřele doporučujeme BMW M6 GT3 kvůli inovativní a pro horké dny ideální klimatizaci, hudebnímu panelu, dálkovému ovládání 2.4G s dosahem 15 m . Je toho více. BMW M6 GT3 vypadá přesně jako plnohodnotný vůz se sportovními sedadly, sportovním designem a charakterem.

Toto auto je ideální pro děti od 3 do 6 let a jeho používání je snadné i pro několikaleté dítě. Auto může dítě řídit pomocí pedálů a tlačítek na palubní desce stejně jako rodiče pomocí dálkového ovládání 2.4G. Aby dítě mohlo autíčko ovládat, stačí stisknout tlačítko nožního spínače na panelu. Rodiče by se neměli obávat, protože stále mají kontrolu nad autem pomocí dálkového ovládání. Pokud chcete autíčko plně ovládat a jezdit s ním, stačí stisknout tlačítko dálkového ovládání označené obrázkem pilota a autíčko plně ovládat.

Tlačítka na dálkovém ovládání R/C :

-šipky: jízda vpřed/vzad

-další šipky: zatáčení doprava/doleva

-čtverec: úroveň rychlosti

-půlkruh: přerušení alarmu

-3 kruhové ukazatele: rychlostní stupeň 1,2 a 3

Uvnitř autíčka pro děti najdete pouze nezbytný prvek, který je charakteristický zásahem používaným při stavbě sportovních autíček. Několikaleté dítě bude mít pohodlné a měkké sedadlo z ekologické kůže zdobené žlutými detaily, spojené bederním pásem. Sedadlo je široké přibližně 35 cm, velmi pohodlné.

Dalším nezbytným prvkem je otočný hvězdicový volant s klaksonem uprostřed. Můžete své dítě poučit o bezpečnosti na silnici a zároveň si užít spoustu zábavy. Vedle hvězdicového kolečka vidíte ukazatele a dvě větrací klimatizace, hudební přehrávač, USB nebo Bluetooth. Když je baterie nižší než 8 V, auto se automaticky vypne. Pro větší zábavu může malý řidič měnit rychlostní stupně, aby byla zábava realističtější.

Toto krásné autíčko má originální licenci konsorciaBayerische Motoren Werke AG, která působí designově, že vypadá jako skutečné auto. Pod kapotou auta jsou dva motory 45W a baterie 12V7Ah. Auto jezdí rychlostí 3 až 5 km/h. Auto je osazeno koly ze speciálního materiálu zvaného EVA známého svou odolností a kvalitou. To má také vliv na bezpečnou jízdu a pohodlí.

Sportovní BMW M6 GT3 id je určeno pro všechny děti s maximální hmotností 35 kg. Autíčko má certifikát CE, který je zárukou splnění požadavků směrnic nového přístupu Evropské unie. Všechny materiály použité k výrobě tohoto modelu byly testovány a jsou bezpečné. Elektrická karta je zabalena s příslušenstvím v originální kreslené krabici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická vozítka velká
Hmotnost: 91 kg
Značka: BMW
Model: BMW M6 GT3
Barva: Bílá
Disk: 2x45W
Baterie: 12V7Ah
Převodovka: 3 rychlosti
Rozměry vozidla: 130 cm x 64 cm x 48 cm
Rychlost: 3-5 km/h
Vlastní hmotnost: 25 kg
Max. Zatížení: 35 kg
Doba nabíjení: 8 hodin
Provozní doba: do 1 hodiny
Brzdy: Automaticky po uvolnění plynového pedálu Nouzové zastavení z dálkového ovládání (P)
Bezpečnostní pásy: +
Otevíratelné dveře: +
Klíče: X
Sedadla: Eko kůže
Kola: Měkký materiál EVA
Dálkové ovládání: 2.rychlost 4G 3
Světla: Osvětlená přístrojová deska Přední LED diody
Audio: Hudební panel USB Bluetooth s MP3, USB, SD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: