Dálkově ovládaný jeřáb na baterie 1:36

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 8400-UNIW
337 Kč 278,51 Kč bez DPH
Dálkově ovládaný jeřáb na baterie 1:36
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Dálkově ovládaný bateriový jeřáb s pohyblivým ramenem 1:36

Vlastní staveniště ve vašem pokoji? Proč ne ? Každé batole se zajímá o stavební vozidla. Dokonalé ztvárnění a flexibilní ovládání umožňuje dětem naučit se pravidla na staveništi. Vaše batole bude moci usednout za ovládací prvky obrovského stavebního stroje vyrobeného v měřítku 1:36. Vozidlo poskytne hodiny zábavy venku i ve školce. Před dítětem se odehraje mnoho vzrušujících dobrodružství a hraní rolí bude mít vliv na rozvoj představivosti.

Jeřáb je vyroben v barvách typických pro stavební vozidla. Vozidlo má gumová pásová kola, která si na skutečném staveništi poradí s různými povrchy - nejen se zcela hladkým povrchem. Součástí sady je ovladač, který je k autu připojen 110 cm dlouhým kabelem. Umožňuje ještě více zábavy, pomocí které můžeme ovládat jeřáb. Jeden z joysticků je zodpovědný za pohyb vpřed a couvání s pravotočivou zatáčkou. Druhý je zodpovědný za zvedání a spouštění ramene jeřábu.

Na konci ramene je hák, na který lze připevnit a převézt na jiné místo červenou atrapu kontejneru - je součástí sady. Pro výrobu dětského bagru byl použit nejkvalitnější certifikovaný materiál, kterým je plast v kombinaci s kovem. To zaručuje jak bezpečnost a komfort při používání, tak i spolehlivost vozidla.

Rozměry jeřábu:

rozměry jeřábu: 24 cm x 10 cm x 12 cm

Rozměry ovladače:

9.5 cm x 9 cm x 6 cm

délka kabelu: 110 cm

Velikost balení:

29 cm x 16 cm x 12 cm

Ovladač je napájen třemi 1,5V bateriemi AA, které nejsou součástí balení. Hračka je určena pro děti starší 5 let. Jeřáb má certifikát CE a splňuje normu EN 71. Je zabalen v kartonové krabici, takže je ideální jako dárek.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 5 let
Pohlaví: unisex
Věk: 5+
Délka zboží v centimetrech: 20
Výška zboží v centimetrech: 35
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 2333.33

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: