Dálkově ovládaný RC tank 27MHz žlutý

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Tank na dálkové ovládání v intenzivních žlutých barvách - dálkové ovládání, rakety, zvuk, světlo, hudba. Zábava a akce v jednom. Zveme vás k zábavě!
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 16646-UNIW
337 Kč 278,51 Kč bez DPH
Dálkově ovládaný RC tank 27MHz žlutý
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Dálkově ovládaný RC tank 27 MHz žlutý

Představujeme mimořádný tank na dálkové ovládání, který zaujme nejen svým realistickým vzhledem, ale také jedinečnou funkčností.

Náš tank v intenzivních žlutých barvách je mnohem víc než jen hračka - je zdrojem neuvěřitelné zábavy a rozvoje. Dálkové ovládání, které je součástí sady, umožňuje plnou kontrolu nad vozidlem, díky čemuž je zábava vzrušující pro děti i dospělé.

Tím však atrakce nekončí! Součástí sady jsou rakety, které umožňují velkolepou střelbu a soutěžení. Jedná se o prvek, který hře dodává dynamickou akci a emoce. Tank má také zvukové a světelné funkce, které vás přenesou přímo doprostřed virtuální bitvy, což dále podněcuje vaši představivost.

To však není všechno! Na tanku jsou barevná tlačítka, která umožňují měnit hudbu, což vytváří ještě interaktivnější atmosféru. Není to jen dálkově ovládané vozidlo, je to také multimediální zážitek, který potěší a zaujme.

Náš dálkově ovládaný tank je dokonalým nápadem na dárek pro vojenské nadšence, fanoušky vojenských vozidel a ty, kteří hledají nevšední zábavu. Objednejte si jej nyní a vstupte do fascinujícího světa interaktivní zábavy, kde se akce, zvuk, světlo a hudba spojují v jeden nezapomenutelný zážitek!

Size of the package:

balení: 30 cm x 12 cm x 10,5 cm

Rozměry tanku:

28cm x 10,5cm

Má certifikát CE a splňuje normu EN71. Určeno pro děti starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 30
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: Chlapci
Věk: +3
Výška zboží v centimetrech: 12
Šířka výrobku v centimetrech: 11
Celková hmotnost v gramech: 660

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: