Děti jezdí na Push Along Car Forklift

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Vysokozdvižný vozík je ideální vozidlo pro děti. Snadno se používá a rodičům ušetří starosti s přenášením kočárku během procházek. Podporuje rozvoj koordinace, svalů a samostatnosti dítěte.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 4813-UNIW
1 006 Kč 831,40 Kč bez DPH
Děti jezdí na Push Along Car Forklift
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Vysokozdvižný vozík s pohyblivým ramenem

Vozík byl navržen s ohledem na energické děti, které mohou být na několika místech najednou. Vysokozdvižný vozík se pohybuje velmi jednoduchým způsobem - jediné, co musí malý řidič udělat, je střídavě odrážet nohama od země. Dětský vozík na kolečkách je fantastickou vymožeností pro všechny rodiče, protože umožňuje víkendové procházky a výlety bez nutnosti brát s sebou kočárek.

Vozítko je vyrobeno ze žlutého plastového pláště s černými doplňky kol, otočným volantem, opěrkou zad a pohyblivým ramenem s vidlicí na konci. Sedadlo autíčka se zvedá - pod ním se nachází nočník.

Používání prezentovaného vozidla pro malé dítě při každodenní hře má obrovský vliv na jeho vývoj. Autíčko podporuje koordinaci mnoha částí těla dítěte najednou, rozvíjí svaly a, což je neméně důležité, podporuje dítě v učení samostatné a stabilní chůze. Jízda na bílém odrážedle pomůže dítěti pochopit, co je to rychlost, vzdálenost a směr.

Dětské minivozítko bylo navrženo s důrazem na nejmenší detaily, což má významný vliv na pozitivní pocity malého řidiče. Pevná, ale lehká a jednoduchá konstrukce zaručuje skvělou zábavu na mnoho let. Tvar vozítka a výroba s použitím nejkvalitnějších materiálů zvyšuje jeho odolnost proti poškození, ke kterému může dojít během bláznivé zábavy.

Rozměry vozíku:

80 cm x 28 cm x 36 cm

vzdálenost od sedadla k zemi: 23 cm

Rozměry balení:

55cm x 30cm x 30cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská odrážedla
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 35
Výška zboží v centimetrech: 60
Šířka výrobku v centimetrech: 35
Celková hmotnost v gramech: 12250
Stav: Nový
Věk dítěte: 3 roky +
Značka: Jiná značka
Barva: Černá žlutá
Kód výrobce: 4813
Hmotnost výrobku s obalem: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: