Dřevěná raketa Vzdělávací korálky Ozubená kola

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Wooden Educational Rocket - a perfect toy for the youngest that stimulates your child's development. They will learn to recognize shapes, colors and acquire logical thinking skills.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 15021-UNIW
638 Kč 527,27 Kč bez DPH
Dřevěná raketa Vzdělávací korálky Ozubená kola
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Dřevěná raketa Vzdělávací korálky Ozubená kola

Dřevěná vesmírná raketa je ideální hračka pro nejmenší, která stimuluje rozvoj vašeho dítěte. Naučí se rozpoznávat tvary, barvy a získá schopnost logického myšlení. Díky takovému stroji jistě povzbudí batole k rozšíření znalostí o vesmíru a přírodních vědách.

Raketa má stěny s barevnými, pohyblivými prvky, které budou stimulovat rozvoj dítěte. Hračka má bludiště s korálky, rotující ozubená kola a malé korálky, které lze použít jako počítadlo.

Hračka je vyrobena z kvalitního dřeva a všechny prvky byly pečlivě obroušeny a natřeny živými barvami bezpečnými barvami. Dřevěné hračky jsou mimořádně trvanlivé a odolné vůči poškození, díky čemuž budou sloužit dlouhá léta v neporušeném stavu.

Rozměry rakety:

rozměry rakety: 22 cm x 22 cm x 30 cm

Size of the package:

Dřevěná třídička je určena pro všechny děti starší 3 let. Hračka má certifikát CE a její výroba je v souladu s platnou normou EN 71.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: