Elektrické autíčko Mercedes SL65 Red LCD

Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 4442-UNIW
7 407 Kč 6 121,49 Kč bez DPH
Elektrické autíčko Mercedes SL65 Red LCD
Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS

 Mercedes SL65 Red

Vozy označené logem značky Mercedes patří mezi nejrozpoznatelnější vozidla. Představený model ve znamení třícípé hvězdy skrývá mnoho technologických inovací, což v kombinaci s poutavým designem znamená, že jej lze označit za synonymum exkluzivity. Pokud je vaše dítě již od prvních let svého života fascinováno vozidly, která míjíte při procházkách, udělejte mu velkou radost předáním klíčků od jeho vlastního bílého Mercedesu SL65. Radost je zaručena!

Dětské autíčko má mnoho výhod - dva výkonné 45W motory, EVA kola a dálkové ovládání 2,4G, které umožní rodičům ovládat vozidlo malého rallye vozu. Díky těmto prvkům v kombinaci s výkonnou baterií 12V7Ah je vozidlo vykoupené v červené barvě nejen skvěle zpracované, ale také zaručuje fantastickou a bezpečnou zábavu. Dětské auto má automatickou převodovku, která umožňuje jízdu rychlostí 3 až 6 km/h.

Interiér vozidla vypadá stejně dobře jako jeho poutavý červený exteriér. Sedadlo, volant a další detaily mají klasickou černou barvu, která se dokonale kombinuje s červenou. Malý řidič má k dispozici měkké jednosedadlo z ekokůže spojené bezpečnostním pásem, stejně jako volant s klaksonem a tlačítky aktivujícími melodie a spínač klíče. Díky těmto prvkům se každé batole cítí jako skutečný řidič. Největší předností prezentovaného vozidla je barevný LCD displej propojený s MP4 přehrávačem a také osvětlená palubní deska. Nezní to fantasticky? Díky těmto inovativním prvkům dostává jízda v bateriovém Mercedesu SL65 zcela jiný rozměr. LCD panel umožňuje dítěti cestovat s jeho oblíbenými písničkami a pohádkami, což bude dobrým řešením během přestávky v cestě. Přehrávač je kompatibilní s médii USB a paměťovými kartami SD, naplněnými soubory MP3 a MP4.

Ovládání dětského červeného vozidla s originální licencí Mercedes je velmi jednoduché. Stačí otočit klíčkem ve spínači zapalování a můžete se vydat na zábavnou cestu. Poté uslyšíte zvuky podobné startování skutečného motoru, doprovázené předními LED světly, která vypadají přesně jako v modelu Mercedes SL65 určeném pro dospělé. Jsme přesvědčeni, že červená verze bateriového Mercedesu ukradne srdce každému dítěti a zaručí mu skvělou a rozvíjející se zábavu. Díky samostatné jízdě si dítě zlepší manuální dovednosti a logické myšlení a také se stane zodpovědnějším.

Vozidlo na baterie je vyrobeno z nejkvalitnějších certifikovaných materiálů, a proto je označeno značkou CE. Mercedes SL65 je určen pro všechny děti starší 3 let, ale možnost ovládat jej pomocí dálkového ovládání 2,4G, které je součástí sady, umožňuje zábavu i mladším dětem. Sestavení auta je jednoduché, zabere asi 20-30 minut.

Rozměry balení: rozměry balení: 122 x 62 x 36 cm

Hmotnost: 21 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická vozítka velká
Hmotnost: 91 kg
Značka: Mercedes
Délka zboží v centimetrech: 65
Výška zboží v centimetrech: 125
Šířka výrobku v centimetrech: 40
Celková hmotnost v gramech: 54166.67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: