Elektrický motor Aprilia Tuono V4 Red

Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 7721-UNIW
5 350 Kč 4 421,49 Kč bez DPH
Elektrický motor Aprilia Tuono V4 Red
Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS

Elektrický motor Aprilia Tuono V4 Red

Mnoho bateriových motorek je navrženo tak, aby vypadaly roztomile nebo dětsky. Někdy však existují modely, které jsou téměř dokonalým předobrazem své plnohodnotné verze. Příkladem takového vozidla je bateriový motocykl Aprilia Tuono V4, který svým designem a sportovním profilem přitáhne pohledy každého, kdo je v jeho dosahu!

Černý Motor Aprilia Tuono V4 potěší oko lidí všech věkových kategorií. Děti určitě ocení designové prvky, díky nimž vozidlo vypadá jako opravdové, jako je zadní blatník s prostorem pro registrační značku, boční zrcátka a hlavně sotva viditelná nosná kola. Díky malé velikosti bočních kol jsou nenápadná a dítě vypadá jako skutečný motocyklista! Dospělé zase potěší pozornost věnovaná detailům v designu vozidla. Motor a mechanické součásti byly vymodelovány v karoserii motocyklu, takže vypadají přesvědčivě a realisticky. Detaily, jako jsou dokonale reprodukované kotoučové brzdy, zadní tlumiče a také realistická, funkční přední LED lampa, upoutají pozornost.

Přednosti bateriového motocyklu Aprilia Tuono V4 nespočívají pouze ve vzhledu, ale také v technologických a designových prvcích jeho konstrukce. Po stranách zadního kola jsou umístěny 2 45W motory, které zaručují rychlé sestavení vozidla a pohodlnou jízdu i pro trochu starší děti. Přední LED světlo vypadá autenticky, jeho kryt plynule navazuje na blatník a přední část motocyklu.

Bateriové vozidlo Aprilia Tuono V4 jezdí rychlostí 3 až 5 km/h, takže jeho provoz je bezpečný a každý malý řidič si sám zvolí to správné tempo. Podle doporučení výrobce je motorka Aprilia Tuono V4, určena pro děti starší 3 let. Horní hranicí použití je váhový limit, který činí maximálně 25 kilogramů. Vysokou kvalitu a shodu s evropskými požadavky u výrobku potvrzuje certifikát CE, který ověřuje Motorek z hlediska obchodních směrnic Evropské unie. Vozidlo je zabaleno v originální krabici výrobce, ve které najdete všechny prvky sady.

Rozměry balení:

rozměry balení: 85 cm x 37 cm x 58 cm

Hmotnost:

hmotnost: 13 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická vozítka
Hmotnost: 15 kg
Model: Motor Aprilia
Barva: Červená černá
Disk: 2x45W
Baterie: 12V7Ah
Převodovka: Automat (rychlý/pomalý převod)
Rozměry vozidla: 108 cm x 53 cm x 71 cm
Rychlost: 3-5 km/h
Vlastní hmotnost: 11 kg
Max. Zatížení: 25 kg 25
Doba nabíjení: 8 hodin 8
Provozní doba: do 1 hodiny
Brzdy: Automaticky po uvolnění plynového pedálu
Bezpečnostní pásy: X
Otevíratelné dveře: X
Klíče: +
Sedadla: Eko kůže
Kola: Měkký materiál EVA
Dálkové ovládání: X
Světla: Přední a zadní LED
Audio: Hudební panel s MP3, USB
Délka zboží v centimetrech: 40
Výška zboží v centimetrech: 90
Šířka výrobku v centimetrech: 60
Celková hmotnost v gramech: 36000
Stav: Nový
Kód výrobce: 7721
Značka: Štíhlé hračky
Maximální rychlost: 5
Věk dítěte: 3 roky +
Hmotnost výrobku s obalem: 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: