Elektrický traktor s lžící a bagrem modrý

Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3406-UNIW
4 666 Kč 3 856,20 Kč bez DPH
Elektrický traktor s lžící a bagrem modrý
Neohodnoceno
Značka: LEAN CARS

Modrý rypadlonakladač s baterií

Malé děti milují všechny druhy vozidel - některé fascinují závodní auta, jiné obdivují motorky nebo stavební vozidla. Pro každé z nich můžete najít dárek. Co takhle bagr v modré barvě na baterie a s motorem, který zvládne každé batole?

Prezentovaný traktor v modrém odstínu jistě vykouzlí úsměv na dětské tváři. Po pohodlném usazení na sedadlo řidiče může batole stisknout tlačítko START, přepínačem zvolit směr jízdy a rychlost - nízkou nebo vysokou, a poté nohou sešlápnout plynový pedál. Pozor, traktor se rozjede vpřed! Když si batole hraje, ujistěte se, že je připoutané bezpečnostními pásy a používá nízkou rychlost - časem ji změňte na vyšší, aby se řidič cítil ještě zábavněji.

Největší výhodou prezentovaného traktoru pro děti je pohyblivá lžíce. Chcete-li ji zvednout nebo spustit, stačí ji vysunout ze dvou háků, a abyste mohli lžící otáčet a nabírat nebo shazovat materiál, použijte pohyblivou rukojeť na pravé straně. Musíte uznat, že se jedná o velmi intuitivní a snadno použitelné zařízení - přináší velkou radost a zábavu při klasické zábavě. Šířka lžíce je 37,5 cm, díky čemuž s ní může malý bagrista přepravovat různé prvky.

Modrý bagr-nakladač pro několikaleté děti vypadá skvěle - jsme přesvědčeni, že stejný názor budou mít i malí řidiči. Jeho konstrukce obsahuje všechny prvky charakteristické pro stavební vozidla. Uvnitř se nachází černé sedadlo o rozměrech 28 x 15 cm, naproti němuž je otočný volant a ovládací panel, zatímco na vnější konstrukci upoutá pozornost imitace červeného výstražného světla, atrapy světel umístěné v přední části, lesklá mřížka chladiče, dvě výfukové trubky a pro vozidla tohoto typu charakteristická samolepka v kontrastních barvách. Skládají se z černých a žlutých výstražných pruhů a nápisu "KINGDOM".

Bagr-nakladač pro několikaleté děti je vyroben z certifikovaného, pevného modrého plastu. Jeho konstrukce je založena na čtyřech kolech - předních o rozměrech 28 cm x 10 cm a zadních o rozměrech 32 cm x 13 cm. Tato kola mají protektorovanou konstrukci, díky níž může batole jezdit s bagrem po různých typech povrchů, aniž by při hře vytvářelo obtěžující hluk. Vozidlo pro batole je poháněno dvojitou baterií s celkovým výkonem 2x6V7Ah, která je doplněna motory o výkonu 2x45W. Tyto komponenty umožňují hrát si rychlostí v rozmezí 2 až 6 km/h. Traktor je určen pro chlapce i dívky starší 3 let - jediným omezením je zatížení nad 30 kg. Modré stavební vozidlo má certifikát CE, je zabaleno v originální kartonové krabici, uvnitř které se nachází také baterie, nabíječka a návod k samostatné montáži.

 

Rozměry balení: rozměry balení: 110 x 51 x 44 cm

Hmotnost: 21,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrická vozítka velká
Hmotnost: 91 kg
Model: Rypadlonakladač
Barva: Modrá
Disk: 2x45W
Baterie: 2x6V7Ah
Rozměry vozidla: 145 x 62 x 41 [cm]
Převodovka: 2 rychlosti (rychlá/pomalá)
Rychlost: 3-5km/h 5-6km/h
Vlastní hmotnost: 15 kg
Max. Zatížení: 30 kg
Doba nabíjení: 8 hodin
Provozní doba: do 1 hodiny
Brzdy: Automaticky po uvolnění plynového pedálu
Bezpečnostní pásy: X
Otevíratelné dveře: X
Klíče: X
Sedadla: Plastové
Kola: Plast s gumičkou
Dálkové ovládání: X
Světla:
Audio: X
Délka zboží v centimetrech: 65
Výška zboží v centimetrech: 115
Šířka výrobku v centimetrech: 50
Celková hmotnost v gramech: 62291.67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: