Hliníkový RC model auta 1:24 C Barva zelená

Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys
Nabízíme model auta na dálkové ovládání v měřítku 1:24. Má realistické detaily, jako je podsvícený motor a kouřový efekt. Infračervené dálkové ovládání. Jedná se o model pro milovníky motorismu a realistické zábavy.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 16283-UNIW
653 Kč 539,67 Kč bez DPH
Hliníkový RC model auta 1:24 C Barva zelená
Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys

Hliníkový RC model auta 1:24 C Barva zelená

V našem internetovém obchodě vám představujeme mimořádný model auta na dálkové ovládání v měřítku 1:24, který přenáší emoce ze skutečné jízdy do světa zábavy.

Nejedná se o obyčejné RC auto - je to skutečné umělecké dílo. Náš zelený model zaujme nejen svým vynikajícím zpracováním, ale také mnoha realistickými detaily. Můžete otevřít dveře a odhalit osvětlený motor pod kapotou a objevit kufr s tryskami, které stříkají vodu a vytvářejí kouřový efekt. Auto vydává zvuky motoru a zvuky jízdy, díky čemuž je jízda realističtější a napínavější. Silniční kola auta jsou gumová, což umožňuje lepší přilnavost a odráží vzhled a pocit skutečných pneumatik. Hra se ovládá pomocí infračerveného dálkového ovládání, které dodává hře interaktivitu a zábavu. Díky němu můžete auto na dálku otevírat a zavírat, což z něj dělá nejen hračku, ale i malý stroj.

Nezapomeňte však, že sada neobsahuje baterie, takže je třeba je zakoupit zvlášť, abyste mohli začít nezapomenutelnou cestu s naším hliníkovým RC modelem auta v měřítku 1:24. Jedná se o skvělou zábavu pro milovníky motorismu a realistické zábavy. Připravte se na vzrušující jízdu!

Size of the package:

27.rozměry balení: 5 cm x 14,5 cm x 11,5 cm

Rozměry autíčka:

20 cm x 7,5 cm x 7,5 cm

Rozměry dálkového ovladače:

5.5cm x 3cm

Vozidlo je napájeno třemi 1,5V bateriemi AAA, které nejsou součástí sady, zatímco dálkové ovládání obsahuje tři baterie Lr41.

Vozítko je certifikováno CE a splňuje normu EN71. Určeno pro děti starší 6 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 6 let
Pohlaví: Chlapci
Věk: 6+
Délka zboží v centimetrech: 28
Výška zboží v centimetrech: 15
Šířka výrobku v centimetrech: 12
Celková hmotnost v gramech: 840

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: