Interaktivní dětský klavír kytara Zvuk Světlo Zelená

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 8502-UNIW
413 Kč 341,32 Kč bez DPH
Interaktivní dětský klavír kytara Zvuk Světlo Zelená
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Interaktivní dětský klavír kytara Zvuk Světlo Zelená

Okouzlující chlapecká kytara se světlem a zvukem. Hračka velmi příjemným způsobem seznámí děťátko se zajímavým světem zvuků, barev a tvarů kolem něj. Při hře s kytarou si dítě rychle osvojí jednoduché manuálně-motorické činnosti a naučí se také nové barvy, zvuky a melodie.

Představená zeleno-krémová hudební hračka má tvar skutečné elektrické kytary. Příjemná na pohled, dobře zvolené barvy nadchnou pro hru každé dítě. Kytara má zjednodušené, oblé tvary, které jsou pro dítě velmi bezpečné. Interaktivní hračka je vybavena 9 tlačítky, kterými může batole spustit zajímavé melodie a různé zvuky.

Při stisknutí kláves piana se tlačítka rozsvítí. Hračka má 3 režimy a různé melodie - od popu, přes rock až po blues. Dítě může hrát jak stisknutím kláves piana, tak pomocí kulatého tlačítka rozděleného na čtyři části a tmavě zeleného tlačítka na horní straně hračky. Zelená páčka při pohybu dolů mění skladbu, stejně jako válec uprostřed, kterým lze pohybovat nahoru a dolů. V horní části hračky se nachází kulička naplněná hráškem - lze ji dokonale použít jako chrastítko.

Velikost prezentované pestrobarevné kytary je přizpůsobena výšce malých dětí. Množství různých funkcí jistě děti zaujme a bude mít pozitivní vliv na jejich rozvoj.

Rozměry kytary:
- rozměry kytary: 45 cm x 19 cm x 4 cm.

Rozměry obalu: 1,5 x 2,5 cm:
- rozměry: 47,5 cm x 25 cm x 8 cm

Kytara je napájena třemi bateriemi AA 1,5 V (jsou součástí dodávky). Hračka je určena pro děti starší 18 měsíců. Sada je certifikována CE a splňuje normu EN 71. Sada je zabalena v kartonové krabici, takže je ideální jako dárek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební nástroje
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 30
Výška zboží v centimetrech: 50
Šířka výrobku v centimetrech: 10
Celková hmotnost v gramech: 2500
Stav: Nový
Typ: kytara
Značka: další
Hrdina: další
Věk dítěte: 18 m +
Materiál: Plastové Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: