Interaktivní husky pes se pohybuje, štěká

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 7272-UNIW
461 Kč 380,99 Kč bez DPH
Interaktivní husky pes se pohybuje, štěká
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Interaktivní husky pes se pohybuje, štěká

Pokud vaše dítě sní o vlastním domácím mazlíčkovi - stará se o něj, chodí na dlouhé procházky. Interaktivní pes Husky je skvělý společník na hraní! Pomůžeme vám splnit váš sen.

Při dotyku se spustí, při pohlazení začne štěkat, hýbat hlavou a ocasem. Pes bude reagovat na každý kontakt. Na druhou stranu, při stisknutí na straně břicha pes pohybuje tlapkami, jde dopředu, štěká a v pozadí hraje přátelská hudba! Skvělá nabídka pro vaše dítě, kterému nejen vykouzlí úsměv na tváři, ale bude také miniaturní verzí skutečného huskyho. Možná se stane jeho kamarádem? Bude to začátek mít vlastního psa a učit se zodpovědnosti za zvíře hrou a pečlivostí při plnění povinností, to se v budoucnu vyplatí.

Srst psa je šedá, s prvky bílé na tlapkách, obličeji a trupu, modrá barva očí upoutá pozornost. Napodobuje skutečného psa tohoto plemene. Kromě toho mu dodává půvab krásná červená mašle kolem krku.

Rozměry psa:

rozměry psa: 20 cm x 9 cm x 21 cm

Hračka pes je zabalena v průhledné fólii. Je určen pro všechny děti starší 3 let. Pejsek má certifikát CE, který potvrzuje, že splňuje požadavky směrnic Evropské unie. Vyhovuje normě EN71. Jedná se o velmi bezpečnou hračku, která neobsahuje ostré prvky a je příjemná na dotek. Ke hře s pejskem potřebujete 3 ks 1,5V "AA" baterií. Přihrádka na baterie se nachází zespodu, pod kožíškem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní hračky
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 15
Výška zboží v centimetrech: 25
Šířka výrobku v centimetrech: 25
Celková hmotnost v gramech: 1562.5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: