Interaktivní Yorský pes se pohybuje, štěká

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 7269-UNIW
344 Kč 284,30 Kč bez DPH
Interaktivní Yorský pes se pohybuje, štěká
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Interaktivní Yorský pes se pohybuje, štěká

Pokud vaše dítě sní o vlastním domácím mazlíčkovi - stará se o něj, chodí na dlouhé procházky. Interaktivní York je skvělý zábavný společník! Pomůžeme vám splnit váš sen.

Při dotyku se spustí, při pohlazení začne štěkat, hýbat hlavou a ocasem. Pes bude reagovat na každý kontakt. Na druhou stranu při stisknutí na straně břicha pes pohybuje tlapkami, jde dopředu, štěká a v pozadí hraje přátelská hudba! Skvělá nabídka pro vaše dítě, kterému nejen vykouzlí úsměv na tváři, ale bude také miniaturní verzí skutečného Yorka. Možná se stane jeho kamarádem? Bude to začátek mít vlastního psa a učit se zodpovědnosti za zvíře hrou a pečlivostí při plnění povinností, to se v budoucnu vyplatí.

Srst psa je v odstínech hnědé, tmavě hnědá barva očí upoutá pozornost. Napodobuje skutečného psa tohoto plemene. Kromě toho mu dodává půvab krásná červená mašle na hlavě.

Rozměry psa:

rozměry psa: 20 cm x 9 cm x 21 cm

Pejsek na hraní je zabalen v průhledné fólii. Je určen pro všechny děti starší 3 let. Pejsek má certifikát CE, který potvrzuje, že splňuje požadavky směrnic Evropské unie. Vyhovuje normě EN71. Jedná se o velmi bezpečnou hračku, která neobsahuje ostré prvky a je příjemná na dotek. Ke hře s pejskem potřebujete 3 ks 1,5V "AA" baterií. Přihrádka na baterie se nachází zespodu, pod kožíškem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní hračky
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 15
Výška zboží v centimetrech: 25
Šířka výrobku v centimetrech: 25
Celková hmotnost v gramech: 1562.5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: