interaktivní dětský kočárek 3 v 1 Dětský volant Zvukové melodie Zvířátka

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 8492-UNIW
1 362 Kč 1 125,62 Kč bez DPH
interaktivní dětský kočárek 3 v 1 Dětský volant Zvukové melodie Zvířátka
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

interaktivní dětský kočárek 3 v 1 Dětský volant Zvukové melodie Zvířátka

Představená vzdělávací hračka je ideálním produktem pro první měsíce života dítěte. Chodítko v kombinaci s volantem vybaveným barevnými tlačítky udělá vašemu dítěti velkou radost a navíc ho podpoří v prvních měsících vývoje. Když se batole dotkne vybraného prvku, objeví se světla a zvuky, což zábavu ještě umocní. Dítě tak poznává okolní svět, rozvíjí své motorické a manuální schopnosti, sluch a schopnost porozumět světu, tvarům a barvám. Bude také skvělým pomocníkem při prvních krůčcích dítěte.

Proč právě 3 v 1?

Hračka imitující skutečný volant, známá z auta rodičů, přinese dítěti spoustu zábavy. Bude ideální pro cestování autem, protože panel volantu je odnímatelný. Další možností je funkce chodítka, díky které se batole naučí chodit za doprovodu zábavných zvuků. Třetí je panel volantu, díky kterému může batole zkoumat hračku na dohled.

Volant má na pravé straně řadicí páku a na levé straně nastavitelné zrcátko. Velikost volantu je dokonale přizpůsobena velikosti malých dětských ručiček, což mu jen usnadní objevování nových zvuků a jevů. Zvuky příjemné pro ucho, barevné provedení a hlavně kvalitní a pevné zpracování splní očekávání všech rodičů a jejich dětí. Během příjemné hry se batole naučí rozeznávat zvuky zvířat a také zacházet s předměty různých tvarů. Volant má 2 režimy hlasitosti, což umožňuje přizpůsobit hlasitost hrací ploše nebo denní době. Volant má také telefon na levé straně a klavír uprostřed se třemi režimy. Veselá zvířátka na klávesách vás povzbudí ke hře.

Rozměry panelu:

40 cm x 30 cm x 14 cm

Rozměry chodítka/desky:

52 cm x 42 cm x 50 cm

Box dimensions:

52 cm x 43,5 cm x 16 cm

Tato hudební hračka se skládá z ergonomicky tvarovaného otočného volantu, který perfektně padne do malých ručiček, a dále z hudebních tlačítek a otočného zrcátka. Kromě toho zde batole najde klíč a tlačítka pro spuštění hlasu motoru. Vzdělávací panel má certifikát CE, což znamená, že splňuje všechny požadované požadavky. Abyste si mohli užít všechny atrakce, které hračka poskytuje, je třeba ji napájet pomocí 3 baterií AA 1,5 V.

Hračka je určena pro děti ve věku 6 - 18 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro miminka
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 52
Množství na hlavní krabici: 6 ks.
Pozor!: Hračka vhodná pro děti ve věku 6-18 měsíců
Pohlaví: unisex
Věk: 6m+
Výška zboží v centimetrech: 16
Šířka výrobku v centimetrech: 44
Celková hmotnost v gramech: 6101.33

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: