Velký válec na beton 369 kusů stavebních cihel

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 12203-UNIW
486 Kč 401,65 Kč bez DPH
Velký válec na beton 369 kusů stavebních cihel
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Velký válec na beton 369 kusů stavebních cihel

Tato sada kostek je ideální pro všechny kreativní děti, které rády skládají a rozebírají hračky. Tato hra rozvíjí představivost vašeho dítěte a zároveň zlepšuje jeho manuální a technické dovednosti. Možná se vaše ratolest chystá vydat na kutilské dobrodružství? Vlastní sestavování hračky zlepší logické myšlení a trpělivost vašeho dítěte. Stavební hračky jsou vhodné pro každé dítě nebo dospívajícího a zpestří rodinné chvíle.

Celá sada obsahuje 369 dílků vyrobených z bezpečných a certifikovaných materiálů. Cihličky jsou pevné a velmi snadno se skládají. Barevný návod pomůže sestavit stavební vozidla krok za krokem. Můžete ji přidat jako novou sadu do své sbírky. Poznejte při sestavování konstrukci velkých stavebních strojů a zažijte zábavu se silou.

Cihličky jsou vyrobeny z odolného plastu. Potěší velkým množstvím pohyblivých částí a velkými možnostmi samostatného tvoření. Dalším krokem bude hra, ve vlastním pokoji si vytvořte malé staveniště pomocí sestavených vozidel. Míchačka na beton s rotující "hruškou", otevíracími dveřmi nebo vozidlo s rotujícím válcem zaujme batole na dlouhé hodiny!


Sada stavebních kostek obsahuje:

- návod k použití

- prvky pro sestavení míchačky na beton a válce

- trakaře

- lidi pracující na staveništi

- samolepky

Rozměry balení:

41 cm x 31 cm x 7 cm

Všechny prvky obsažené v prezentované hračce jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů bezpečných pro děti. Sada má certifikát CE, takže je ideálním dárkem pro děti - zejména starší 6 let. Stojí za to věnovat pozornost, protože v balení je mnoho prvků malých rozměrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 6 let
Pohlaví: unisex
Věk: 6+
Délka zboží v centimetrech: 41
Výška zboží v centimetrech: 7
Šířka výrobku v centimetrech: 31
Celková hmotnost v gramech: 1482.83

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: