Velké žluté pásové rypadlo na dálkové ovládání

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dálkově ovládaný bagr je interaktivní a odolná hračka. Je ideální pro milovníky stavebních prací. Jeho realistický vzhled umožňuje dítěti cítit se jako řidič bagru.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 15157-UNIW
1 020 Kč 842,98 Kč bez DPH
Velké žluté pásové rypadlo na dálkové ovládání
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Velké žluté pásové rypadlo na dálkové ovládání

Velký bagr je vzrušující a interaktivní hračka, která vám poskytne hodiny skvělé zábavy. Je poháněn baterií, která zaručuje dlouhou zábavu. Je vyroben z odolného plastu, takže poskytuje pevnost a odolnost, a gumová kola umožňují hladký pohyb po různých površích.

Dálkové ovládání, napájené bateriemi, umožňuje plné ovládání vozidla. Pohyb vpřed, vzad, do stran a otáčení kolem vlastní osy zajišťují neomezenou manévrovatelnost.

Navíc s jeho pomocí můžete ovládat rameno bagru, což dodává hře na realističnosti. Hračka také vydává dva různé zvuky a troubení, což obohacuje zážitek z objevování stavebního světa.

Má také vizuální efekty prostřednictvím modré kapaliny, která se nachází v dávkovači na horní části vozidla, což dělá zábavu ještě zajímavější a realističtější.

Součástí sady je také kabel pro baterii, díky kterému ji můžeme nabíjet, a šroubovák, který je nezbytný například při vyjmutí baterie.

Rozměry vozidla (36 cm x 17 cm x 13 cm) a dálkového ovládání (13 cm x 4 cm x 6 cm) jsou vhodné pro malé ruce, díky čemuž mohou děti bagr snadno ovládat a užívat si plnou kontrolu nad ním.

Toto vozidlo je skvělou volbou pro malé milovníky stavebních strojů, kteří chtějí prozkoumat fascinující svět stavebnictví a rozvíjet své motorické schopnosti a zároveň si užít kreativní a realistickou zábavu.

Součásti stavebnice:

- bagr

- dálkové ovládání

- baterie

- kabel baterie

- šroubovák

- návod

Rozměry vozidla:

36cm x 17cm x 13cm

Rozměry pilota:

13cm x 4cm x 6cm

Velikost balení:

rozměry balení: 43cm x 31cm x 16cm

Má certifikát CE a splňuje normu EN71. Hračka je určena pro děti starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Věk: 3+
Pohlaví: unisex
Délka zboží v centimetrech: 43
Výška zboží v centimetrech: 31
Šířka výrobku v centimetrech: 16
Celková hmotnost v gramech: 3554.67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: