Magnetické plastové stavební bloky 78 prvků

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Magnetické kostky jsou ideálním dárkem pro děti, které rády vytvářejí různé konstrukce. Poskytují skvělou zábavu a podporují rozvoj kreativity. Vaše děti si tuto sadu zamilují!
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 14754-UNIW
656 Kč 542,15 Kč bez DPH
Magnetické plastové stavební bloky 78 prvků
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Magnetické plastové stavební bloky 78 prvků

Jedná se o jedinečnou sadu, která děti zavede do světa kreativního stavění a objevování. Tyto kostky jsou vyrobeny z plastu, takže jsou velmi odolné. Na svých koncích mají magnety, díky nimž se snadno a stabilně spojují.

Sada umožňuje dětem vytvářet různé obrazce a konstrukce, rozvíjí jejich manuální zručnost a představivost. Kreativní možnosti, které tato hračka nabízí, jsou téměř neomezené, což zaručuje dlouhé hodiny fascinující zábavy.

Různé tvary a barvy kostek dodávají při tvoření jedinečnou dynamiku a vynalézavost. Děti mohou vytvořit mnoho nádherných staveb, které probudí jejich představivost a vášeň.

Součástí sady je také užitečný návod, ve kterém děti najdou ukázkové stavby. Je to skvělý způsob, jak se inspirovat a naučit se stavět složitější stavby.

Hračka je nejen kreativní, ale také vzdělávací. Pomáhá rozvíjet manuální zručnost, prostorové dovednosti a logické myšlení dítěte, což z ní činí ideální volbu pro rodiče, kteří chtějí stimulovat rozvoj svého dítěte poutavým a zábavným způsobem.

Jedná se o sadu, která poskytuje spoustu zábavy a vzdělávacích výhod. Hra s těmito kostkami je fascinující cestou do světa tvořivosti, která inspiruje a rozvíjí dovednosti dítěte mnoha způsoby!

Součásti sady:

- barevné a různě tvarované bloky

- návod

Size of the package:

29 cm x 23 cm x 7,5 cm

Stavebnice má certifikát CE a splňuje normu EN71. Hračka je určena pro děti starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Hmotnost: 15 kg
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Délka zboží v centimetrech: 29
Výška zboží v centimetrech: 23
Šířka výrobku v centimetrech: 8
Celková hmotnost v gramech: 889.33

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: