Marco žákovské kolo Blue

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 5267-UNIW
960 Kč 793,39 Kč bez DPH
Marco žákovské kolo Blue
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Marco žákovské kolo Blue

Balanční kolo je stálým hitem posledních let, slouží k tomu, aby dětem ukázalo, že fyzická aktivita je skvělá zábava. Zajímá vás, čím toto kolo vyniká? Díky klasické konstrukci je kolo velmi lehké, takže manévrování je velmi snadné a bezpečné. Navíc může růst spolu s vaším dítětem! Nastavení výšky sedla a řídítek vám umožní přizpůsobit jej časem aktuální výšce vašeho dítěte. Za pozornost stojí také otočné řídítko, díky kterému bude dítě snadno měnit směr jízdy.

Důležitým prvkem výběru prvního dětského kola je materiál, ze kterého bylo vyrobeno. Představené balanční kolo bylo vyrobeno s použitím certifikovaných materiálů, které jsou bezpečné pro děti i životní prostředí, což zaručuje vysokou kvalitu a bezpečnost používání. Kolo je namontováno na měkkých kolech z materiálu EVA s drážkami připomínajícími běhoun, což zpříjemňuje a usnadňuje jízdu. Výhodou takto jednoduchého designu zařízení je skutečnost, že dítě nebudou rozptylovat žádné prvky, což mu umožní soustředit se na cestu.

Jízda na balančním kole v prvních letech života má velmi pozitivní vliv na vývoj dítěte. Zlepšuje kondici a vytrvalost, učí orientaci v terénu a odhadu vzdálenosti a rychlosti a má také vliv na samostatnost. Dětské balanční kolo MARCO je ideální volbou pro děti, které se teprve začínají učit jezdit - hrou na něm se rozvíjí motorická koordinace a smysl pro rovnováhu, což dítěti usnadní přípravu na přechod na tradiční, klasické kolo.

Přibližné rozměry kola:

- Délka kola: 80 cm

- průměr kola: 28 cm,

- volant: min. 46 cm max. 60 cm

- sedlo: min. 31 cm, max. 50 cm (u země)

Hmotnost: 4,8 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrážecí kola
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: