Mercedes Rastar žlutý drapák

Neohodnoceno
Značka: Rastar
Jedná se o působivou hračku, která dětem přináší spoustu radosti a příležitostí ke kreativní hře. Její žlutá barva a realistický vzhled okamžitě upoutají pozornost. Její rozměry jsou: rozměry: 38 cm x 21 cm x 10 cm.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 15277-UNIW
1 117 Kč 923,14 Kč bez DPH
Mercedes Rastar žlutý drapák
Neohodnoceno
Značka: Rastar

Mercedes Rastar žlutý drapák

Jedná se o působivou hračku, která dětem přináší spoustu radosti a příležitostí ke kreativní hře. Jeho žlutá barva a realistický vzhled okamžitě upoutají pozornost a potěší malé nadšence do vozidel.

Tento model nákladního auta byl pečlivě navržen a tónovaná okna mu dodávají na tajemnosti. Gumová kola zaručují stabilitu a plynulý pohyb po různých typech povrchů, což umožňuje různé herní scénáře.

Nejvýraznějším prvkem této hračky je pohyblivá rukojeť. Může se otáčet kolem vlastní osy, což umožňuje přesné manévrování a chytání různých předmětů. Lze jej také řídit nahoru a dolů, což poskytuje ještě více možností. Důležité je, že chapadlo lze také odejmout, což dětem umožňuje experimentovat s různými konfiguracemi a zpestřit si hru.

Náklaďák se ovládá dálkovým ovladačem, který poskytuje ještě větší interaktivitu. Pomocí něj můžete vozidlo ovládat pohybem vpřed, vzad a do stran. Navíc je vybaveno světly, která během jízdy svítí, což mu dodává ještě realističtější charakter a přidává dynamiku.

Rozměry vozidla jsou: 38 cm x 21 cm x 10 cm, což z něj činí působivě velký model, který jistě poskytne spoustu zábavy. Celá hračka je vyrobena z odolného plastu, díky čemuž je trvanlivá a odolná proti poškození.

Je to nástroj pro rozvoj představivosti, kreativity a motorické koordinace. Je to skvělý způsob, jak dětem poskytnout hodiny zábavy, objevování a učení prostřednictvím interaktivní hry.

Součásti sady: 1. Dětská hračka, 2. Dětská hračka, 3:

- nákladní auto

- dálkové ovládání

- ruční

Rozměry náklaďáku:

38 cm x 21 cm x 10 cm

Rozměry dálkového ovládání:

13 cm x 2,5 cm x 9 cm

Rozměry balení:

rozměry balení: 48 cm x 23,5 cm x 16,5 cm

Má certifikát CE a splňuje normu EN71. Hračka je určena pro děti starší 6 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 6 let
Pohlaví: unisex
Věk: 6+
Délka zboží v centimetrech: 48
Výška zboží v centimetrech: 24
Šířka výrobku v centimetrech: 17
Celková hmotnost v gramech: 3264

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: