Montážní traktor s otevřeným přívěsem 43 cm

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3553-UNIW
461 Kč 380,99 Kč bez DPH
Montážní traktor s otevřeným přívěsem 43 cm
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Montážní traktor s otevřeným přívěsem 43 cm

Zemědělský traktor s otevřeným přívěsem pro přepravu zvířat a nářadí bude úžasným dárkem pro každého malého kutila - co je ještě zajímavější, šroubovák, který je součástí sady, naprosto změní pravidla hry - děti si nyní mohou vozidlo rozebrat, jak chtějí, a vytvořit z něj vlastní, jedinečné výtvory! Je možné odpojit přívěs, prodlužovací rameno nebo dokonce kola. Pevně věříme, že tato hračka bude vhodným dárkem pro každé dítě - nejen pro ty, které si raději hrají samy, ale i pro děti, které se rády obklopují svými kamarády nebo rodinou. Čas strávený hrou s touto hračkou bude pro všechny báječným stmelením kolektivu!

Tato hračka jistě pomůže v procesu rozvoje dětské motoriky, podněcování představivosti a kreativity. Funkce rozebírání konkrétních částí hračky má velký podíl na zlepšování logického myšlení a sebevědomí dítěte. Možnost používat šroubovák a chovat se stejně jako jejich tatínek je další atraktivní vyhlídkou.

Traktor s otevřeným sestaveným přívěsem, prodlužovací rameno, šrouby a šroubovák s vyměnitelnými hroty jsou shromážděny v jedné sadě. Hračka byla vyrobena z atestovaného plastového materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. Vozidlo a přívěs jsou usazeny na plastových otočných kolech. Díky tomu je možné si hrát na jakémkoli místě, ať už doma nebo na hřišti. Design hračky je poutavý, kombinace zelené barvy s černými, šedými a červenými prvky upoutá pozornost každého malého dítěte.

Hračka byla vyrobena z kvalitního, pevného plastového materiálu. Je určena pro děti starší 3 let. Traktor má certifikát shody CE. Hračka je zabalena v esteticky vyhlížející krabici s otevíracím okénkem.

Rozměry jednotlivých částí hračky:

- traktor: 19,5 cm x 12 cm x 10,5 cm,
- traktor s přívěsem: s přívěsem s návěsem: 43 cm x 12 cm x 10,5 cm,

- prodloužení ramene: 14 cm x 8 cm x 9 cm,
- přívěs: 25 cm x 9 cm x 11 cm.

Velikost balení:

- rozměry: 51,5 cm x 16 cm x 17 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vozidla
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 20
Množství na hlavní krabici: 16 kusů.
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Výška zboží v centimetrech: 55
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 3666.67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: