Montážní traktor s přívěsem na dřevo 43 cm

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3385-UNIW
475 Kč 392,56 Kč bez DPH
Montážní traktor s přívěsem na dřevo 43 cm
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Otočný traktor s přívěsem na dřevo 43 cm

Barevný, odnímatelný traktor s dřevěným přívěsem bude senzačním předmětem pro každého malého kutila. Šroubovák, který je součástí sady, dodá hře s klasickými auty zcela nový rozměr. Od této chvíle si může malé dítě přetvořit vozidlo podle vlastních individuálních představ. Jsme přesvědčeni, že takové řešení nebude žádnému dítěti lhostejné. Představený výrobek bude ideálním dárkem pro samostatné dítě, které má rádo manuální práci, i pro děti, které si raději hrají společně s rodiči nebo sourozenci.

Tato hračka pomůže batoleti rozvíjet jeho motorické dovednosti, stejně jako má pozitivní vliv na kreativitu, představivost a samostatnost. Možnost rozebrání hračky a dotažení jednotlivých částí bude rozvíjet logické myšlení batolete i jeho sebedůvěru - možnost hrát si se šroubovákem bude pro dítě velkým zážitkem, který mu umožní cítit se jako táta.

Sada pro malé kutily se skládá ze šroubováku, šroubů, traktoru, přívěsu, dřeva a kopacího ramene. Celá sada je vyrobena z plastu, který hračce zaručuje dlouhou životnost. Traktor a přívěs jsou namontovány na plastových šlapacích kolech, která se otáčejí. Barevné provedení hračky je velmi příjemné na pohled, kombinace zelené barvy s černými, šedými a červenými detaily vypadá fenomenálně.

Traktor je vhodný téměř do všech podmínek - lze si s ním hrát jak doma, tak na zahradě nebo na hřišti - to vše díky kvalitnímu, pevnému plastu. Hračka je vhodná pro děti od 3 let a je certifikována CE. Je zabalena v estetické kartonové krabici s otevřenou vitrínou.

Rozměry hračky:
- traktor s přívěsem: rozměry: 43 cm x 12 cm x 10,5 cm,
- rameno na rameni: 14 cm x 8 cm x 9 cm,
- přívěs: 25 cm x 9 cm x 11 cm,
- kmeny stromů: 20 cm x 3 cm.

Rozměry balení:
- rozměry balení: 51,5 cm x 16 cm x 17 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vozidla
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 20
Množství na vnitřní karton: 8 ks.
Množství na hlavní krabici: 16 kusů.
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Výška zboží v centimetrech: 55
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 3666.67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: