Hudba Stodola Zvířata Zvuky farmy Hudba Růžová

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 8476-UNIW
558 Kč 461,16 Kč bez DPH
Hudba Stodola Zvířata Zvuky farmy Hudba Růžová
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Hudba Stodola Zvířata Zvuky farmy Růžová hudba

Chcete, aby vaše dítě znalo jména zvířat? Jaký je život na farmě, a co víc, naučilo se anglicky? Máme pro vás skvělou hračku, která všechny tyto funkce spojuje najednou. Hudební stodola pro dítě přinese spoustu zábavy a množství funkcí upoutá jeho pozornost. Tato hračka ho rychle neomrzí, zlepší jeho sluch a zrak a podnítí jeho představivost.

Hračka je velmi rozmanitá. Všechny zvuky a názvy jsou namluveny v angličtině, díky čemuž se vaše batole naučí základní slova v cizím jazyce. Všechny vyčnívající prvky procvičují úchop a přesnost vašeho dítěte. Při otevření dveří, stisknutí zvonku, ovečky nebo kravičky uslyšíte zvuky, které vydávají. Nahoře na střeše v komíně je miminko, které po stisknutí vypráví příběh. Součástí hračky je také slepička, která se probouzí k životu a pomáhá při usínání. Vše je doplněno světelnými efekty v podobě lampy v přední části budovy.

Stodola se bude krásně prezentovat v dětském pokoji a on bude objevovat svět kolem sebe! Hračka má navíc dvě úrovně hlasitosti.

Rozměry stodoly:

rozměry stodoly: 18 cm x 13 cm x 18 cm

Rozměry krabice:

22.5 cm x 16,5 cm x 23 cm

Hračka je určena pro děti starší 18 měsíců. Je napájena třemi 1,5V bateriemi AA, které nejsou součástí sady. Lokomotiva má certifikát CE, je zabalena v barevné krabici se skleněnou vitrínou, takže je vhodná jako dárek pro rodiče a jejich malé děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro miminka
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 20
Výška zboží v centimetrech: 25
Šířka výrobku v centimetrech: 25
Celková hmotnost v gramech: 2083.33

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: