Narozeninový servis Narozeninový dort Sušenky Svíčky Zmrzlina

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3590-UNIW
447 Kč 369,42 Kč bez DPH
Narozeninový servis Narozeninový dort Sušenky Svíčky Zmrzlina
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Narozeninová služba pro děti


Tento narozeninový servis pro děti se skládá z velkého množství různých prvků - najdeme zde nejen narozeninový dort, ale také různé druhy koláčů nebo sušenek. Toto aranžmá sladkostí vylepší každou narozeninovou oslavu! Uspořádání oslavy, ať už pro přátele, rodinu nebo panenky či medvídky vašeho dítěte, bude s touto hračkou fenomenální.

Tato sada obsahuje vše, co malé děti baví - nebyla by však úplná bez jídelního nádobí - sada je dodávána s malými talířky a bezpečnými příbory v pastelových barvách.


Sada se skládá z:
- dortu,
- rolády,
- zmrzliny,
- zázvorových sušenek,
- talířů,
- nože a vidličky,
- čokolády,
- malého "zapalovače" ve tvaru letadla na svíčky,
- dekorace s nápisem "Happy Birthday".

Design této narozeninové sady je zachován v poutavých pastelových barvách. Narozeninový dort je ozdoben pěti svíčkami, ovocem a lahodně vypadajícími pusinkami. Zázvorové sušenky mají vtipné, zajímavé tvary a tabulka čokolády vypadá jako skutečná! Lahodný design tohoto narozeninového servisu není jeho jedinou předností. To, co dělá tuto hračku výjimečnou, jsou světelné a zvukové efekty. Když přiblížíte "zapalovač" ve tvaru letadla ke svíčce, knot se rozsvítí a imituje skutečnou svíčku. A nejen to, zároveň začne hrát veselá písnička Happy Birthday! V okamžiku, kdy oslavenec sfoukne svíčky, začne hrát také zvuk potlesku a přání lidí k narozeninám.

Věříme, že tato hračka by mohla být zodpovědná za rozvoj manuálních dovedností dětí i jejich koordinace. Určitě má fantastický vliv na jejich kreativitu a představivost. Různé barvy, tvary a provedení a možnost sestavování prvků budou rozvíjet hmat a zrak, což je v prvních letech života dítěte významné.

Velikost hračky skvěle padne do rukou dětem starším 3 let. Její lehká konstrukce a provedení postrádají jakékoliv ostré hrany a prvky. Hračka má certifikát shody CE, který zaručuje bezpečnost používání. Všechny bonbóny jsou vyrobeny z atestovaného plastového materiálu šetrného k životnímu prostředí. Hračka je napájena 3 bateriemi AA 1,5 V, které nejsou součástí balení.

Velikost prvků hračky:
- narozeninový dort: 14 cm x 11 cm,
- velká zmrzlina + kornout: 10 cm,
- malá zmrzlina + kornout: 8 cm,
- příbor: 12 cm x 2 cm,
- talíř: 10 cm x 10 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost,kuchyně
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 20
Množství na vnitřní karton: 12 ks.
Množství na hlavní krabici: 24 ks.
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Výška zboží v centimetrech: 30
Šířka výrobku v centimetrech: 30
Celková hmotnost v gramech: 3000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: