panenka 2v1 Bogie a kočárek Alice - růžová a s puntíky

Neohodnoceno
Značka: Alice
Domyślną nazwę, opis jak i inne parametry dodawanego produktu zmienisz udając się na stronę TOWARY \ Ustawienia nowo dodawanego produktu.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3814-UNIW
996 Kč 823,14 Kč bez DPH
panenka 2v1 Bogie a kočárek Alice - růžová a s puntíky
Neohodnoceno
Značka: Alice

panenka 2v1 Bogie a kočárek Alice - růžová s puntíky

Dívčí kočárek pro panenky 2v1 Bogie and Strollers z kolekce Alice je díky kvalitnímu materiálu, ze kterého je vyroben, naprostým hitem. Tento výrobek je ideální na hraní v interiéru stejně jako venku. Pokud hledáte dárek pro svou holčičku, která by ráda vozila své panenky, můžeme vám doporučit model Alice.

Součástí sady je:

-sada obsahuje: 2v1 panenku Bogie a kočárek Alice

-Taška

-Návod k použití


panenka 2v1 Bogie a kočárek Alice přitahují pozornost. Krásná růžová barva s puntíky je rozkošná a pro holčičky jako stvořená. Vypadá jako skutečný kočárek, proto si ho vaše dcera zamiluje. Je určen pro dívky, které se rády starají o své panenky a berou je na dlouhé procházky do parku nebo na hřiště. Díky dvěma typům koleček je manévrování snadnější a pohodlnější, aniž by si to dítě příliš dovolilo a nevyžadovalo od něj sílu.


Další skvělou vychytávkou přidanou k tomuto modelu je široký a hluboký materiálový prostor pod kočárkem, kam si vaše dítě může uložit nejen potřebné příslušenství, ale také krásnou tašku, do které si může uschovat oblečení pro panenku a lahvičku s mlékem.

Podle pokynů výrobce je tento výrobek určen pro všechny děti starší 3 let a je zabalen v originální krabici. Prezentovaný výrobek byl vyroben z atestovaného materiálu a je označen certifikátem CE, který dokládá dlouhou životnost tohoto výrobku a splnění všech požadavků směrnic Evropské unie.
Technické informace

vozík pro panenky a kočárek 2v1 Alice Rozměry: 64 x 38 x 68

Taška: 23,5 x 18 x 10

Malé kolečko: 10,5 x 2,5

Velké kolečko: 15 x 3

Rozměr balení: 38 x 52 x 14,5

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky,kočárky,domečky
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 55
Výška zboží v centimetrech: 40
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 7333.33

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: