Pěnová kulová puška 40 ks s velkým zásobníkem

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 4809-UNIW
729 Kč 602,48 Kč bez DPH
Pěnová kulová puška 40 ks s velkým zásobníkem
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Pěnová kulová puška 40 ks s velkým zásobníkem

Pěnové pistole jsou dynamickou a bezpečnou zábavou pro děti všech věkových kategorií. Mladší děti si užijí střelbu na terče, zatímco starší se jistě poperou mezi sebou. Většina těchto typů hraček funguje na principu stlačování vzduchu pomocí páky nebo tahu, ale válečkové pušky si získávají stále větší oblibu. Uvnitř jsou dva nebo více válečků, které rychlým otáčením vtahují pěnový projektil a vrhají ho skrz hlaveň.

Roller Foam Rifle je výkonná hračka. Její konstrukce je masivní, takže ji lze držet mnoha různými způsoby. Pod hlavní se nachází rukojeť, která umožňuje pevnější uchopení hračky, zatímco zadní část tvoří pažba, díky níž si lze pušku opřít o rameno. Velkou výhodou pušky je velký zásobník umístěný ve spodní části, který pojme až 20 pěnových nábojů. Je vyroben z průhledného plastu, takže můžete snadno kontrolovat množství šípů zbývajících k vystřelení. V zásobníku je pružina, která vytlačuje náboje zbývající uvnitř nahoru do hlavní komory spojené s hlavní. Pod spouští je tlačítko, které je třeba při střelbě držet - díky tomu se vaše dítě vyhne nekontrolovaným výstřelům. Na pravé straně pušky se nachází posuvné okénko, díky němuž lze nahlédnout do nábojové komory, takže v případě zaseknutí ji lze snadno vyjmout. Ve spodní části rukojeti zbraně se nachází oranžový háček, na který můžete připevnit karabiny pro pohodlnější nošení zbraně.

Sada obsahuje válečkovou pušku, 20 šipek s hladkým hrotem, 20 šipek s přísavkou a průhledný zásobník, který pojme 20 pěnových nábojů. Hračka potřebuje ke své funkci 6 baterií typu "AA" - ty nejsou součástí sady.

Rozměry hračky:

66.rozměry: 5 cm x 22,5 cm x 7,5 cm,

Rozměry s nasazeným zásobníkem:

66.5 cm x 35,5 cm x 7,5 cm.

Rozměry balení:

rozměry balení: 67 cm x 35 cm x 9 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské zbraně
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 40
Výška zboží v centimetrech: 70
Šířka výrobku v centimetrech: 15
Celková hmotnost v gramech: 7000
Stav: Nový
Značka: Lean
Série: pušky
Hrdina: další
Věk dítěte: 8 let +
Materiál: Pěnový plast
Pohlaví: Chlapci
Certifikáty, stanoviska, schválení: CE EN 71

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: