Pojízdný buldozer s pohyblivým ramenem

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Buldozer je ideální vozidlo pro aktivní batolata. Snadno se používá, pohodlné pro rodiče během procházek. Pevná konstrukce podporuje rozvoj koordinace, svalů a samostatnosti dítěte.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 4815-UNIW
1 069 Kč 883,47 Kč bez DPH
Pojízdný buldozer s pohyblivým ramenem
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Pojízdný buldozer s pohyblivým ramenem

Jízda na odrážedle byla navržena pro všechny energické děti, které jsou na několika místech najednou. Buldozer se pohybuje velmi jednoduchým způsobem - stačí, když se malý řidič střídavě odráží od země nohama. Dětské odrážedlo ride-on je fantastickým usnadněním pro všechny rodiče, protože umožňuje víkendové procházky a výlety bez nutnosti brát s sebou kočárek.

Vozítko je vyrobeno z plastového žlutého pláště s černými doplňky kol, otočným volantem, opěrkou zad a pohyblivým ramenem zakončeným lžící. Sedadlo autíčka je vyvýšené - prostor pod ním lze využít mimo jiné k uložení oblíbené hračky dítěte nebo přebalovacího pultu.

Používání prezentovaného vozidla pro několikaleté dítě při každodenní hře má obrovský vliv na jeho vývoj. Vozítko podporuje koordinaci mnoha částí těla dítěte najednou, rozvíjí také svaly, a co je neméně důležité - podporuje učení samostatné, stabilní chůze. Jízda na bílém odstrkovacím autíčku pomůže dítěti pochopit, co je to rychlost, vzdálenost a směr.

Dětské minivozítko bylo navrženo s důrazem na nejmenší detaily, což výrazně ovlivňuje pozitivní pocity malého řidiče. Pevná, přesto lehká a jednoduchá konstrukce zaručuje skvělou zábavu po mnoho let. Tvar vozítka buldozer a výroba s použitím nejkvalitnějších materiálů zvyšuje jeho odolnost proti poškození, ke kterému může dojít při bláznivé zábavě.

Rozměry jezdce:

rozměry odrážedla: 80 cm x 28 cm x 36 cm

vzdálenost od sedadla k zemi: 23 cm

Rozměry balení:

55cm x 30cm x 30cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská odrážedla
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 35
Množství na hlavní krabici: 6 ks.
Výška zboží v centimetrech: 60
Šířka výrobku v centimetrech: 35
Celková hmotnost v gramech: 12250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: