Popelářský vůz na dálkové ovládání 1:30 27 Mhz Světla

Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 9084-UNIW
311 Kč 257,02 Kč bez DPH
Popelářský vůz na dálkové ovládání 1:30 27 Mhz Světla
Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys

Popelářský vůz na dálkové ovládání 1:30 27 Mhz Světla

Popelářské auto se podobá svému skutečnému protějšku, který jezdí po silnicích. Batole při hře pozoruje jeho vzhled, vlastnosti a konstrukci. Nyní může mít doma svou vlastní miniaturní verzi. Je vyroben v měřítku 1:30 a je ideální pro hru v interiéru i exteriéru. Hra s ním ovlivní dětskou představivost a kreativitu. Tato hračka je realisticky reprodukovaným modelem popelářského vozu.

Dálkově ovládané stavební vozidlo pro děti je osazeno protektorovanými koly. Tato hračka je realisticky reprodukovaným modelem popelářského vozu. Zelený kontejner na odpadky s bílým návěsem je zdoben bílými detaily a také charakteristickými samolepkami. Dálkové ovládání má frekvenci 27 Mhz. Ovládání R/C dálkového ovládání je velmi jednoduché, o pokyny se starají dva joysticky. S jejich pomocí může obsluha řídit kamion změnou směru vpřed/vzad a vpravo/vlevo. Při pohybu vpřed se uvnitř kabiny rozsvítí modré LED diody. Výhodou jsou navíc otevírací zadní dvířka kontejneru, kam si vaše ratolest může schovat své malé hračky, a samostatná menší dvířka pro nasypání drobností.

Součástí sady je:

- popelářské auto

- dálkové ovládání

- baterii 3,7 V 500 mAh

- USB kabel

Rozměry popelářského vozu :

20 cm x 8 cm x 10 cm

Rozměry dálkového ovladače:

10.5 cm x 7 cm x 5 cm

Rozměry obalu hračky:

34.5 cm x 12 cm x 15 cm

Popelářské auto je napájeno baterií 3,7 V/500 mAh, která je součástí sady. Pro dálkové ovládání použijte 2 baterie "AA" 1,5 V (nejsou součástí dodávky). Hračka je určena pro děti starší 6 let. Sada je certifikována CE a splňuje normu EN 71. Je zabalena v kartonové krabici s průhledným okénkem, díky čemuž je ideální jako dárek.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 6 let
Pohlaví: unisex
Věk: 6+
Délka zboží v centimetrech: 20
Výška zboží v centimetrech: 40
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 2666.67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: