Pouzdro na lékařské přístroje na baterie růžové

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 12162-UNIW
323 Kč 266,94 Kč bez DPH
Pouzdro na lékařské přístroje na baterie růžové
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Pouzdro na lékařské nástroje na baterie růžové

Hra na lékaře je skvělý způsob, jak si dítě formou hry osvojí základní prvky pomáhání, a zároveň senzační způsob, jak se zbavit strachu z návštěvy lékaře. Jsme si jisti, že přinese spoustu radosti každému malému dítěti, které bude moci ošetřovat své svěřence v domácím zdravotním středisku. Hra podnítí představivost vašeho dítěte a umožní mu spojit fantastickou zábavu s učením a rozvíjením vlastních vášní.

Představené lékařské nástroje jsou dokonalou reprodukcí a imitací skutečných nástrojů, které dostaly lehké, zjednodušené a pro děti přívětivé tvary. Několik předmětů, jako je stetoskop, baterka a chirurgické kladívko, má světelné efekty, hra tak bude ještě zajímavější. Ideální pro malé ručičky. Všechny prvky jsou vyrobeny z plastu, bezpečného pro dítě.

Nástroje jsou dodávány v růžovém kufříku, který si můžete vzít kamkoli s sebou.

Možná je čas vyšetřit pacienta? Po přiložení stetoskopu se srdíčko uprostřed rozsvítí červeně, což signalizuje vyšetření. Dalším krokem je kontrola reflexů pomocí svítícího kladívka a baterky a zrcátka, abyste zjistili, zda má pacient všechny zuby zdravé. Po skončení vyšetření je třeba podat léky. Pacient bude zdravý jako rybička!

Součástí sady je:

- stetoskop

- chirurgické kladívko

- svítilnu

- zrcátko

- odznak

-nůžky

- vrták

- nádoba na léky

- zdravotní průkaz

Rozměry rozloženého kufříku:

54 cm x 30 cm x 3 cm

Rozměry balení:

30 cm x 28 cm x 9 cm

Lékařská souprava je vyrobena v souladu s normou EN 71 a je rovněž certifikována CE. Lékařské nástroje jsou napájeny třemi bateriemi AG13, které jsou součástí sady. Všechny prvky obsažené v sadě byly vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily z nejkvalitnějšího plastu, což je zárukou bezpečnosti i pohodlného používání. Sada je určena pro všechny malé lékaře starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékařské sestavy
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Délka zboží v centimetrech: 30
Výška zboží v centimetrech: 9
Šířka výrobku v centimetrech: 28
Celková hmotnost v gramech: 1260

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: