Pyramida s kruhy Interaktivní světla Herní kola Barevná kachna

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Pyramida s barevnými kolíčky rozvíjí koordinaci ruky a oka a učí rozlišovat velikosti. Kachnička na vrcholu svítí a hraje písničky. Ideální hračka pro rozvoj dítěte.
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 5985-UNIW
406 Kč 335,54 Kč bez DPH
Pyramida s kruhy Interaktivní světla Herní kola Barevná kachna
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Pyramida s kruhy Interaktivní světla Herní kola Barevná kachna

Pyramida z koleček je klasická hračka v báječně barevném provedení. Rozvíjí pohyblivost a soustředění dítěte, protože se musí soustředit na vytváření pyramidy. Díky hračce se dítě učí rozpoznávat velikost předmětů a barvu. Skládání koleček na sebe pomáhá rozvíjet koordinaci ruka-oko a učení se vybírat kolečka a skládat je od největšího po nejmenší je skvělým úvodem do porovnávání velikostí. Žlutá kachnička umístěná na vrcholu pyramidy celou zábavu ještě zatraktivňuje tím, že svítí a vydává zvuk. Tato hračka otevře dítěti svět představivosti, ale bude ho rozvíjet na mnoha úrovních. Jak ji využijete, záleží jen na dítěti, jeho rodičích a jejich fantazii. A pestré barvy batole zaujmou a přenesou ho do světa zábavy. Přibližně po 6 měsících se dětské svaly zpevní a jsou schopny provádět cviky, jako je uchopování a uvolňování malých předmětů. Hračky, jako jsou stohovací kroužky, patří k nejlepším hračkám.

Sada se skládá z několika druhů kroužků různých velikostí. Jednou z možností je uspořádat kroužky podle fantazie dítěte. Překvapením je, že jakmile vložíte jeden kus, hračka začne vydávat zvuk! Dítě tak bude moci spojit hru s učením. Po zmáčknutí kachničky začnou hrát dětské písničky. Hračka má přepínač s dvoustupňovou regulací hlasitosti.

Pyramid dimensions:

13.rozměry pyramidy: 5 cm x 23 cm

Box dimensions:

19.5 cm x 15 cm x 26 cm

Hračka je napájena dvěma bateriemi AA 1,5 (nejsou součástí balení). Pyramida je určena pro děti starší 6 měsíců. Je pro děti zcela bezpečná, protože má certifikát CE a splňuje normu EN71. Je zabalena v kartonové krabici, takže je ideální jako dárek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro miminka
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 20
Množství na vnitřní karton: 12 ks.
Množství na hlavní krabici: 24 ks.
Pozor!: Hračka vhodná pro děti ve věku +6 měsíců
Pohlaví: unisex
Výška zboží v centimetrech: 25
Šířka výrobku v centimetrech: 30
Celková hmotnost v gramech: 2500
Věk dítěte: 6 m +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: