Šicí stroj na baterie Dressmaker Sound Light

Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 8314-UNIW
408 Kč 337,19 Kč bez DPH
Šicí stroj na baterie Dressmaker Sound Light
Neohodnoceno
Značka: Import LEANToys

Šicí stroj na baterie Dressmaker Sound Light

Šicí stroj je předmět, který by měl být v každé domácnosti malé hospodyňky. Dětský stroj bude u holčičky během příjemné hry rozvíjet manuální zručnost, fantazii, kreativitu a šicí dovednosti, díky kterým bude moci navrhovat a vytvářet různé oblečení pro své panenky a medvídky. Tento výběr bude také skvělým doplňkem ke klasické hře na dům a domácnost a doplní sbírku malé hospodyňky.

Strojek byl navržen a vytvořen s ohledem na malé návrhářky. Je velmi intuitivní a snadno se používá, takže udělá radost všem malým dětem. První činností bude spuštění hračky, poté zvolíte materiál a stisknutím tlačítka na přiložené myši můžete začít šít. Během práce se prvek v blízkosti jehly modře rozsvítí, což je doprovázeno charakteristickými zvuky pro skutečný výrobek. Na přední straně hračky je umístěn 15 cm dlouhý metr, takže dítě si bude moci snadno odměřit kousky materiálu vhodné délky. V konstrukci tohoto stroje nemohl chybět knoflík pro ruční šití, který je umístěn na pravé straně hračky, a rukojeť pro zvedání patky jehly.

Nyní může naše malá umělkyně začít své dobrodružství se šitím. Umožní jí také příjemným způsobem trávit společné chvíle s maminkou nebo babičkou. Společné šití jistě sblíží generace a kdo ví - možná v dítěti zakoření senzační koníček.

Rozměry šicího stroje:

23 cm x 10 cm x 20 cm

Rozměry balení:

34 cm x 24 cm x 10 cm

Šicí stroj je napájen třemi 1,5 V bateriemi "AA" (nejsou součástí dodávky). Sada je určena pro děti starší 3 let. Hračky mají certifikát CE a jsou v souladu s normou EN 71. Sada je balena v barevné krabici s průhledným okénkem, takže je ideálním dárkem pro dítě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost,kuchyně
Hmotnost: 15 kg
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Délka zboží v centimetrech: 30
Výška zboží v centimetrech: 40
Šířka výrobku v centimetrech: 15
Celková hmotnost v gramech: 3000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: