Stavebnice Sluban B0527 Girls Dream Kulečníkový klub 289 ks

Neohodnoceno
Značka: Sluban
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 1421
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Stavebnice Sluban B0527 Girls Dream Kulečníkový klub 289 ks
Neohodnoceno
Značka: Sluban

Popis produktu

SLUBAN M38-B0527

Kulečníkový klub. Kam za večerní zábavou? Kulečníkový klub je skvělá volba! Zahraješ si s přáteli, pokecáš si i odpočineš, ale hlavně se pořádně pobavíš. Stavebnice obsahuje část plánu městečka. K sestavení celého města potřebuješ celkem 10 části.

Stavebnice Sluban jsou vyrobeny v Holandsku. Každé balení obsahuje podrobný návod na sestavení. Na krabici u většiny výrobků jsou vyobrazeny další varianty, jak je možné stavebnice poskládat. Stavebnice jsou velmi rozmanité, pestře barevné, mnohé součásti vydávají zvuk či svítí a jsou cenově dostupné pro širokou veřejnost. Sluban je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a všechny výrobky mají certifikáty CE, ROHS a ISO 9001:2008. Dětské kostky Sluban se dají skládat a kombinovat s kostkami jiných stavebnic všech známých značek - jsou kompatibilní.

Inovované figurky = realistický tvar, kdy nohy se zdají být o něco delší * přirozená barva obličeje a rukou * možnost naklonit hlavičku a ruce v zápěstích až o 15 stupňů do všech směrů * možnost otáčet trup o 360 stupňů

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

  • Rozměry balení (š v h): 28,5 x 28 x 5,5cm
  • Obtížnost sestavení: střední
  • Materiál: plast
  • Obsah balení: 290kostek + figurka 3ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice Sluban
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: