Tabule s razítky a barevným pozadím

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 317-UNIW
385 Kč 318,18 Kč bez DPH
Tabule s razítky a barevným pozadím
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Tabule s razítky a barevným pozadím

Hračka, kterou zná snad každý rodič a doprovod z dob svého dětství. Na tuto magnetickou tabuli můžete kreslit mizející obrázky, kolikrát chcete - ale to není všechno! Je to skvělá forma zábavy, stejně jako podpora, která rozvíjí manuální a plastické schopnosti dítěte.

Jak tato magnetická tabule funguje? Jedná se o velmi jednoduchou vzdělávací hračku. Přes plochu obrazovky jsou umístěny železné výplně, které se při kreslení speciálním škrabátkem ve tvaru mušle stylizují do dětmi vytvořeného obrazce. Kresby se dají vykreslit kolikrát si dítě bude přát, pro smytí obrázku stačí jemně posunout posuvník umístěný ve spodní části objektu. Aby tato kouzelná tabulka sloužila dítěti dlouho, je nutné na ni kreslit pouze pomocí přiloženého k sadě magnetického škrabátka. V žádném případě nelze ke kreslení na plochu tabule používat klasická pera, fixy nebo inkoustové tužky.

Plocha pod paravánem je rozdělena na 8 částí, z nichž každá je vyplněna jinou barvou. Tento inovační nápad výrazně zvyšuje jolku ze zábavy, díky čemuž mohou být kresby zajímavější. Razítka s figurkami mohou zdobit obrazy, otiskují srdce, hvězdu a kruh. Hračka je vedena v mořském tónu, žlutá, písková deska je propojena s fialovým prvkem s barevnými mušlemi a hvězdicemi. Tento výrobek je vyroben velmi svědomitě a esteticky, díky čemuž bude dítě nejen vybízet k zábavě, ale také ho bude dlouho používat.

Vaše dítě v této sadě najde:
- tabuli
- 3 razítka,
- čmáranici ve tvaru mušle.

Dimensions of blackboard:
- 36 cm x 31 cm x 3 cm.

Rozměry pozadí pro kreslení:
- 27 cm x 19 cm.

Rozměry obalu:
- 46 cm x 36 cm x 4 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabule a projektory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 38
Výška zboží v centimetrech: 48
Šířka výrobku v centimetrech: 6
Celková hmotnost v gramech: 1824

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: