Závodní auto R/C Sportovní auto na dálkové ovládání

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (>5 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3434-UNIW
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Závodní auto R/C Sportovní auto na dálkové ovládání
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Pilot R/C Sportovní auto na dálkové ovládání černé

Autíčko na dálkové ovládání v barevné sportovní grafice. Zobrazený model je vytvořen v měřítku 1:14, takže vypadá neuvěřitelně realisticky. Toto závodní auto splní sen každého malého závodníka. Dálkově ovládané R/C závodní vozidlo pomůže vašemu dítěti správně rozvíjet dovednosti, jako je řízení autíčka, a také posilovat koncentraci a rozvíjet manuální zručnost, obratnost a chytrost.

Zefektivněná a lehká konstrukce hračky, stejně jako možnost dálkového ovládání, jsou jen některé z výhod výrobku. Auto je vyrobeno z PVC plastu, který je odolný vůči nízkým teplotám, deformaci a rozbití, stejně jako vůči výbuchům. Měkká gumová kola vozidla zajišťují, že auto má skvělou přilnavost na různých površích. Vlastnosti výrobku umožňují skvělou zábavu spojenou se zdravým soutěživým duchem. Od nynějška si dítě nemusí hrát samo - dálkové ovládání umožňuje manévrovat s autíčkem v libovolném směru, takže může být skvělým základem pro hraní automobilových závodů s kamarády.

Dálkové ovládání, které je součástí závodní sady, přijímá na frekvenci 27 MHz, což snižuje případné rušení během hry. Je vybaven dlouhou anténou a dvěma tlačítky, která jsou zodpovědná za ovládání přední-zadní a pravé-levé strany. Černý exteriér sportovního vozu je tvořen mnoha grafickými samolepkami, které jen zvyšují úroveň realističnosti hračky.

Aby se vaše dítě mohlo bavit, musí být sada vybavena bateriemi AA 1,5 V. Ke spuštění auta jsou zapotřebí čtyři baterie, zatímco dálkové ovládání vyžaduje dvě.

Auto je vhodné pro děti starší 3 let.

Dimensions of the set elements:

- autíčko: rozměry: 34 cm x 6 cm x 14 cm,

- dálkové ovládání: 11,5 cm x 7 cm,

- délka antény dálkového ovládání: 22 cm.

Rozměry balení:

- rozměry: 40,5 cm x 13 cm x 16 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC modely
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 15
Množství na vnitřní karton: 18 kusů.
Množství na hlavní krabici: 36 ks.
Výška zboží v centimetrech: 45
Šířka výrobku v centimetrech: 20
Celková hmotnost v gramech: 2250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: