Zelený odstraňovač odpadků Velký otevírací kontejner Montážní kontejner

Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys
Dostupnost skladem,dodání do 5 dní (1 szt.)
Možnosti doručení
Kód: 3395-UNIW
546 Kč 451,24 Kč bez DPH
Zelený odstraňovač odpadků Velký otevírací kontejner Montážní kontejner
Neohodnoceno
Značka: LEAN Toys

Zelený odpadkový koš s velkým otvorem na klip

Zeleno-šedý bagr poskytne všem chlapcům dlouhé hodiny plné senzační zábavy. Tato pozoruhodná hračka bude senzačním přírůstkem do vaší sbírky vozidel a zároveň hračkou, která vás rychle neomrzí. Vozidlo je vyvedeno v klasickém zeleném barevném provedení s černými a šedými detaily. Popelářské auto stojí na šlapacích kolech, takže ho vaše dítě bude moci používat na různých typech povrchů. Auto může jezdit po rovné cestě, stačí ho pohánět tlačením.

Jednou z hlavních předností této hračky je objemný kontejner s jednoduchým pásovým mechanismem pro vyprazdňování popelnice s odpadky, které pak přistávají ve speciálním otvoru v hračce. Za tímto účelem umístěte předmět v přední části koše do šedého posuvného otvoru a poté stiskněte tlačítko vedle něj. Zadní část vozidla se mírně nadzvedne, což po otevření víka umožní vysypání koše do odpadkového koše. Toto inovativní řešení jistě vyvolá u dětí rozruch a podpoří neobvyklou hru.

Hračka má otevřenou kabinu, která umožňuje sedět řidiči a spolujezdci. Volant se pohybuje kolem vlastní osy, zatímco velká zrcadla umístěná po stranách jsou pohyblivá - lze je podle potřeby rozkládat a skládat. Zelený popelářský vůz se vyznačuje působivě velkými rozměry a také designem, který připomíná skutečné, plnohodnotné vozidlo tohoto typu. Materiály použité při jeho výrobě jsou velmi kvalitní, což pozitivně přispívá k odolnosti a kvalitě hračky.

Rozměry obalových prvků:

- nákladní auto na odvoz odpadu: 36.rozměry: 5 cm x 12 cm x 18,5 cm,

- popelnice: 4.rozměry: 5 cm x 6 cm x 6,5 cm.

Rozměry obalových prvků:

- 15,5 cm x 44 cm x 22,5 cm


Vozidlo je zabaleno v oranžovo-bílé kartonové krabici s vitrínou. Hračka je vyrobena z certifikovaných, zdravotně nezávadných materiálů, a proto má certifikát CE. Popelářské auto je vhodné pro všechny děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vozidla
Hmotnost: 15 kg
Délka zboží v centimetrech: 45
Množství na hlavní krabici: 12 ks.
Pozor!: Nevhodné pro děti do 3 let
Pohlaví: unisex
Věk: 3+
Výška zboží v centimetrech: 20
Šířka výrobku v centimetrech: 25
Celková hmotnost v gramech: 3750

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: